Portal - Stary Sącz
polski Środa - 12 sierpnia 2020 Hilarii, Juliana, Lecha     "Ważniejsze od przetrwania jest zachowanie swego człowieczeństwa" - George Orwell
Strona główna / Z Grodu Kingi -nr 5 (192) 2013 r.
Menu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PODZIĘKOWANIE
Kalendarium - maj
Strona tytułowa
Onet - czyli LO ze Starego Sącza w Krakowie
Rozmowa z Tomaszem Popielą - opiekunem i trenerem MKS „Sokół”
Modlitwa ocalająca życie
Odszedł lekarz najwyższego formatu
Panie, wierzę
3 kwietnia 2013 r. w Parafii Miłosierdzia Bożego
MIŁOSIERDZIE NIEJEDNO MA IMIĘ
Patronalne święto Caritas - w uroczystość Bożego Miłosierdzia
Ksiądz Roman Stafin - Moja Msza Święta
Ogłoszenia i Kronika parafialna
Uczeń ze starosądeckiego LO małopolskim znawcą >Potopu< H.Sienkiewicza
Licealiści chcą wiedzieć więcej o Starosądeczaninie
Aktualności z ZSP
Kolonie, Kolonie, Kolonie …..
Ania Lipka - ogólnopolski sukces młodej Starosądeczanki

.
PODZIĘKOWANIE
 
    Za pośrednictwem redakcji „Z Grodu Kingi” pragniemy złożyć serdeczne podziękowania wszystkim, którzy wzięli udział w uroczystościach pogrzebowych Juliana Wajdy. Dziękujemy za pamięć, modlitwę, wszelkie wyrazy troski i zainteresowania ze strony pacjentów, współpracowników, znajomych i przyjaciół. Szczególne wyrazy wdzięczności składamy ks.prałatowi Markowi Taborowi za organizację uroczystości i prowadzenie konduktu żałobnego oraz ks.prałatowi Alfredowi Kurkowi za przewodzenie liturgii, homilię, wsparcie i troskę, jaką okazywał również nam - pogrążonej w bólu rodzinie. Słowa podziękowania kierujemy do p.burmistrza Starego Sącza Jacka Lelka.
    Niezawodnym pielęgniarkom środowiskowym, w tym p.Łucji Jastrzębskiej, jak również p.Marianowi Długoszowi dziękujemy za pamięć w modlitwie, okazaną pomoc, wrażliwość oraz wymowny sygnał karetki, który rozbrzmiewał na pożegnanie Doktora. Dziękujemy również p.Marii Tokarczyk ze sklepu medycznego, p.Barbarze Jaworskiej z rodziną, p.Marii Stawiarskiej i p.Majdzie za organizację pogrzebu.
    Nie sposób też nie wspomnieć o doktorze Jerzym Hyblu, z Intensywnej Terapii Oddziału Internistyczno-Kardiologicznego w Nowym Sączu. Dziękujemy za życzliwość, fachowość i walkę - do ostatnich chwil.
    Na koniec z całego serca pragniemy podziękować Jolancie Młodkowskiej-Czech, która zawsze była i jest prawdziwym Przyjacielem.
Janina Wajda, Małgorzata Wajda
 
Interaktywna Polska
Webmaster: Jan Czech